Přeprava kontejnerů

foto3

Doprava zásobovacích, úložných a přepravních kontejnerů

Zabýváme se místní i mezinárodní přepravou kontejnerů. Na tyto přepravy jsme vybaveni kontejnerovými zámky. Díky tomuto vybavení, jsme schopni zajistit bleskový převoz těchto kontejnerů dle Vašich požadavků rychle a bezpečně.

Přeprava kontejnerů po ČR i zahraničí

Po ČR sjme schopni zařídit dopravu kontejnerů vlastními vozidly, v zahraničí využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. Jsme specialisti na mezinárodní silniční přepravu kontejnerů určených pro export i import. Díky kapacitě našeho vozového parku Vám můžeme nabídnout flexibilní služby s vyšší rychlostí dodávek.

Hledáte partnera pro přepravu kontejnerů?

Kontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme ZDARMA cenovou kalkulaci. Disponujeme specializovaných vybavením pro přepravu kontejnerů všech druhů – zásobovacích, úložných i přepravních. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a včasných dojezdech na nakládku a vykládku.

Jsme tu pro Vás

Pokud požadujete další informace ohledně přepravy kontejnerů, napište nám, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení dle Vašich požadavků.

Máte dotaz?Napište nám

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.