Mezinárodní přeprava těžkých nákladů

foto2

Mezinárodní přeprava a doprava GOIS

Naše společnost je na trhu již 20 let. Umíme přepravit nadměrný náklad v rámci České republiky, všech zemí Evropské Unie i mimo Evropskou Unii. Skoro v každé zemi spolupracujeme s obchodními partnery, kteří nám zajištují kvalitní servis v rámci mezinárodní přepravy a dopravy nadměrných nákladů.

Univerzální přeprava po České Republice i Evropské Unii

Zařídíme kvalitní, rychlou a efektivní mezinárodní přepravu a dopravu nákladu vlastními vozidly, v ostatních zemích využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. Pojištění proti poškození nákladu je ve výši 10 mil. Kč. V případě přepravy zboží vyšší hodnoty řešíme výši pojistky připojištěním po dohodě se zákazníkem.

Hledáte partnera pro mezinárodní dopravu?

Kontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme ZDARMA cenovou kalkulaci. Disponujeme specializovaných vybavením pro mezinárodní dopravu těžkých nákladů. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a včasných dojezdech na nakládku a vykládku.

Jsme tu pro Vás

Pokud požadujete další informace ohledně mezinárodní přepravy nákladu, napište nám, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení dle Vašich požadavků.

Máte dotaz? Napište nám

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.