Nadměrná a nadrozměrná přeprava

Tatra-AD20-RK

Přeprava projektů všeho druhu

Naše firma zajištuje přepravu nadměrných nákladů a nadrozměrných nákladů všeho druhu. Jsme schopni zajistit dopravu nadrozměrného nákladu od jednotlivých zásilek až po velké projekty. Náš vozový park nabízí široké spektrum techniky pro přepravu nadměrných nákladů. Díky dlouholeté praxi a dobrým vztahům se zahraničními partnery, si sami zařizujeme přepravní povolení v zahraničí i v CR. Samozřejmostí je trasování a technický doprovod vlastními vozy.

Převoz nadměrného a velkého nákladu po ČR i zahraničí

Po ČR zajišťujeme doprovod nadměrného nákladu vlastními vozidly, v ostatních zemích využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. Naší předností je vlastní moderní technika a proto Vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní služby.

Hledáte partnera pro mezinárodní nadrozměrnou přepravu?

Kontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme ZDARMA cenovou kalkulaci. Disponujeme specializovaných vybavením pro přepravu nadrozměrných nákladů všech druhů. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a včasných dojezdech na nakládku a vykládku.

Zajistíme pro Vás nadměrnou přepravu

  • stavebních a zemědělských strojů
  • autobusů a vozidel
  • kontejnerů
  • konstrukcí a technologických zařízení
  • ostatních nadrozměrných nákladů

Jsme tu pro Vás

Pokud požadujete další informace ohledně převozu nadměrných a nadrozměrných nákladů, napište nám, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení dle Vašich požadavků.

Máte dotaz?Napište nám

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.