poznejte naši společnost

O nás

Historie společnosti Gois

Od roku 2019 rozšiřujeme nabídku služeb o jeřábnické práce.

Od 1. 1. 2019 vykonává veškeré dopravy Gois Logistics s.r.o.

Firma Petr Gois Autodoprava byla založena počátkem roku 1994. V roce 2007 vznikla firma Gois s.r.o, která od 1.7.2011 poskytuje veškeré dopravní služby a spedici a navazuje tak na firmu Petr Gois Autodoprava.

Hlavní činností firmy je vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, od roku 2004 se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, stavebních a zemědělských strojů, a spedici.

Společnost Gois v číslech

23
speciálů
04
doprov. vozidla
30
let na trhu

Z důvodu rozšiřování společnosti a zlepšování služeb využíváme od roku 2010 zabezpečený areál pro parkování vlastních vozidel. Jeho součástí je i servis nákladních vozidel, který zajišťuje základní údržbu zejména vlastního vozového parku.
Možné je i uskladnění nebo přeložení zboží během přepravy.

Záleží nám na kvalitě našich služeb

Vozový park je tvořen vozidly značek Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel. Máme trvalá povolení pro nadměrné náklady po DE, BE, NL, FR, CH a AT – pro ostatní státy zajistíme povolení dle místních podmínek (1 den – 6 týdnů).

Po ČR zajišťujeme doprovod nadměrného nákladu vlastními vozidly, v ostatních zemích využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. Pojištění proti poškození nákladu je ve výši 10 mil. Kč. V případě přepravy zboží vyšší hodnoty řešíme výši pojistky připojištěním po dohodě se zákazníkem.

Máte dotaz?Napište nám

Ochrana soukromí

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.