Přeprava strojů

foto4

Přeprava strojů všech typů a druhu

Máme bohaté zkušenosti s přepravou strojů všeho druhu.

Naše podvalníky jsou vybaveny nájezdy a rozšířením ložné plochy z 2,5m na 3m pro převoz strojů s širším rozchodem mezi pásy nebo koly. Díky trvalým povolením jsme schopni realizovat přepravu většiny druhu strojů v krátkém čase.

Převozy strojů po ČR i zahraničí

Po ČR jsme schopni zařídit přepravu zemědělských či stavebních strojů vlastními vozidly, v ostatních zemích využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. Abychom zaručili výborný technický stav našeho vozového parku a podvalníků, pravidelně realizujeme údržbu a kontrolu našeho vybavení.

Hledáte partnera pro přepravu zemědělských či stavebních strojů?

Kontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme ZDARMA cenovou kalkulaci. Disponujeme specializovaných vybavením pro přepravu strojů všech druhů (včetně zemědělských a stavebních strojů). Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a včasných dojezdech na nakládku a vykládku.

Mezi naši specializaci patří

  • Přeprava zemědělských strojů (včetně kombajnů a traktorů)
  • Přeprava stavebních strojů a strojů na zemní práce
  • Přeprava obráběcích strojů a strojního zařízení
  • Přeprava harvestorů a lesní techniky
  • Přeprava ostatních strojů všech typů

Neváhejte nás kontaktovat

Pokud požadujete další informace ohledně převozu stavebních či zemědělských strojů, napište nám, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení dle Vašich požadavků.

Máte dotaz?Napište nám

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.