Přeprava konstrukcí a technologických zažízení

foto6

Přeprava stavebních konstrukcí a dalších zařízení

Specializujeme přepravu stavebních či jiných konstrukcí a přepravu jiných zařízení. Disponujeme ideální technikou pro tyto náklady. V rámci našeho vozového parku můžeme nabídnout nízkoložný podvozek, tzv. hlubinu, pro transport vysokých konstrukcí, několik snížených podvalníků pro přepravu těžších zařízení, teleskopické návěsy na přepravu dlouhých nákladů až do 44 m délky ložné plochy.

Převoz konstrukcí a zařízení po ČR i zahraničí

Po ČR zajišťujeme převozy stavebních konstrukcí a zařízení vlastními vozidly, v ostatních zemích využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. S námi si můžete být jisti, že Váš náklad je v naprostém bezpečí a dorazí v pořádku a v čas. Nabízíme přepravu na míru podle Vašich požadavků a potřeb. Jsme schopni efektivně vyřešit jakékoliv technické překážky při převozu vašeho nákladu.

Hledáte partnera pro přepravu stavebních konstrukcí?

Kontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme ZDARMA cenovou kalkulaci. Disponujeme specializovaných vybavením pro převoz stavebních konstrukcí všech druhů. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a včasných dojezdech na nakládku a vykládku.

Zajistíme pro Vás přepravu konstrukcí

  • Přeprava ocelových konstrukcí a betonových nosníků
  • Přeprava mostních konstrukcí
  • Přeprava technologických zařízení
  • Přeprava ostatních stavebních konstrukcí

Jsme tu pro Vás

Pokud požadujete další informace ohledně přepravy konstrukcí a přepravy technologických zařízení, napište nám, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení dle Vašich požadavků.

Máte dotaz?Napište nám

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.