Přeprava těžkých nákladů

foto7

Přeprava těžkého a nadrozměrného nákladu

Nabízíme techniku pro převoz těžkých nákladů do hmotnosti 55 tun. V případech, že náklad převyšuje tuto hmotnost využíváme pro spolupráci naše dlouholeté, spolehlivé partnery.

Těžká přeprava po ČR i zahraničí

Po ČR jsme schopni zařídit přepravu těžkého nákladu vlastními vozidly, v ostatních zemích využíváme vedle vlastních vozidel i služeb smluvních partnerů, vždy dle požadavků daného státu. Pojištění proti poškození nákladu je ve výši 10 mil. Kč. V případě přepravy zboží vyšší hodnoty řešíme výši pojistky připojištěním po dohodě se zákazníkem.

Hledáte partnera pro přepravu nadrozměrného nákladu?

Kontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme ZDARMA cenovou kalkulaci. Disponujeme specializovaných vybavením pro převoz těžkých nákladů všech druhů. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a včasných dojezdech na nakládku a vykládku.

Zajistíme pro Vás přepravu nadrozměrného těžkého nákladu

  • Přeprava konstrukcí a technologických zařízení
  • Přeprava kontejnerů a těžké techniky
  • Přeprava stavebních a zemědělských strojů
  • Přeprava ostatních těžkých nákladů

Jsme tu pro Vás

Pokud požadujete další informace ohledně přepravy těžkého nákladu, napište nám, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení dle Vašich požadavků.

Máte dotaz?Napište nám

Specializace

Vozový park

Vozový park je tvořen vozidly značky Volvo. Většina vozů je vybavena online dopravním informačním systémem, který zákazníkovi umožňuje sledovat aktuální polohu vozidel.